top of page

LOSSE TRAININGEN PADEL


Graag je techniek of tactiek wat bijwerken met enkele losse trainingen voor volwassenen? Ons ervaren trainersteam staat klaar om je verder te helpen. Hoe gaat dit in zijn werk?

  1. Neem contact op met volwassenen@sportatc.be of spreek gerust een trainer aan. Vermeld in deze mail zeker met hoeveel personen je les wil volgen en wat je beschikbaarheid is. Vergeet ook zeker niet je contactgegevens achter te laten.

  2. Deze gegevens laten we vervolgens achter bij onze trainers. Eén van hen zal contact met je opnemen om verdere praktische afspraken te maken.


Voor onze padel trainingen werken we uitsluitend met onze eigen trainers. Dit omdat we met Sporta investeren in de opleidingen en bijscholingen van ons team. Wanneer je les volgt bij een trainer van ons team, stap je mee in het verhaal van Sporta. We nodigen je uit voor evenementen en zorgen voor betrokkenheid met de club.

bottom of page